Anasayfa / Alışveriş / Erkeklere Sevgililer Gününde Hangi Hediyeler Alınır?
14 şubat sevgililer günü hediye seçimi

Erkeklere Sevgililer Gününde Hangi Hediyeler Alınır?

14 Şubat Sevgililer Gününe sayılı günler kala tüm çiftler birbirlerine hediye alma telaşı içindedirler. Özellikle erkeklere daha az hediye seçeneği olması kadınları zor durumda bırakmakta ve yoğun bir düşünme süreci gerektirmektedir. Bu yazıda sizlere erkeklere alınabilecek hediye alternatiflerinden bahsedeceğiz.

Spor Sever Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

Sporla ilgilenmeyi seven ve takım tutan erkekler için birçok farklı hediye alternatifi bulunmaktadır. Bu spor tutkusu kullanılarak hediye seçimleri gerçekleştirilebilir. Sevgilinizin tuttuğu takımın forması, kupa bardakları veya üzerinde amblemlerin yer aldığı yastıklar veya anahtarlıklar gibi birçok farklı seçenek sporsever erkeklere verilebilecek ve onlar tarafından da mutlaka beğenilecektir.

Kişiye Özel Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

Özellikle klasik bir çalışma ortamı olan ve işe takım elbise ile giden, kendine özel bir çalışma masası olan erkekler için ideal hediye seçenekleri de kişiye özel hediyelerdir. Bu hediyeler üzerinde ilişkinize dair özel bir tarih yazdırabileceğiniz gibi aynı zamanda sevgilinizin ve kendi isminizi veya sadece onun ismini de yazdırabilirsiniz. Baş harflerinizin yazılı olduğu bir kol düğmesi, isminin basılı olduğu özel bir dolma kalem, deri cüdan ve kemerden oluşan isme özel setler ve üzerinde ismin yazılı olduğu zippo çakmaklar tüm erkekler tarafından beğenilebilecek hediye alternatifleri olarak dikkat çekmektedir.

Romantik Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

En özel, en romantik ve aşkla dolu günler arasında yer alan sevgililer günü için romantik hediye almak da sevgilinizin mutlu olmasını sağlayacaktır. Bu romantik hediyeler arasında en dikkat çekenleri isminizin ve sevgilinizin isminin yer aldığı özel kurabiyeler olabilmektedir. Rengârenk ve aşk dolu kurabiyeler dışında ikinizin resimlerinden oluşan foto kitaplar, aşk defterleri gibi romantik hediyeler de tercih edilebilmektedir. En çok tercih edilen romantik hediyelerden bir diğeri de aşk dolu resimleriniz kullanılarak özel olarak yapılan puzzle seçenekleridir. İstediğiniz parça sayısından yapılabilecek bu puzzleları beraber yaparak aynı zamanda sevgilinizle beraber keyifle vakit geçirmek de garanti olacaktır. Aynı zamanda isimlerinizin yazılı olduğu ve içerisinde resminizin bulunduğu özel çerçeveler de sevgililer günü için oldukça idealdir.

İlginizi Çekebilir!

baharat aromalı kadın parfümü

Sonbahar ve Kış İçin Baharat Aromalı Kadın Parfümleri

Sonbaharın gelmesiyle birlikte kadınlar olarak biraz daha ağır parfümleri aramaya başladık. Eğer tercihiniz baharat aromalı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.