Anasayfa / Dekorasyon / 2015 Misafir Odası Dekorasyon Önerileri
2015 modern misafir odası

2015 Misafir Odası Dekorasyon Önerileri

Her insan oturacağı evin içerisinde güzel bir atmosfer yaratmak ve yarattığı bu güzel atmosferde yaşamak, misafirlerini karşılamak ister. Yapılacak olan dekorasyon işlemlerinin birbiri ile uyumu ve bu uyumun ortama nasıl bir hava katacağı iyi hesaplanması gereken bir unsurdur. Bu yazımızda 2015 misafir odası dekorasyon fikirleri ve bu fikirler ile ilgili ayrıntıları merak eden okuyucularımız için bazı önemli bilgiler paylaşacağız.
Evinizde mutlaka misafir odası olarak kullanacağınız odanın büyüklüğünü hesaplayarak işe başlamalısınız. Eğer odanızın boyutu büyük ise kullanacağınız eşyalar da bir o kadar büyük ve gösterişli olmalıdır. Misafir odanız ebatlarından ötürü bu gösterişi rahatlıkla taşıyabilecek ve odanın içi bomboş gözükmeyecektir. Orta boy misafir odaları dekorasyon açısından en kolay dizayn edilen odalardır. Galeride ki resimleri incelediğinizde çok farklı türdeki tasarımları, kolaylıkla odanıza uygulayabilirsiniz. Ayrıca orta boy misafir odalarının duvar köşelerinde küçük hileler ile odayı daha büyük göstermeniz mümkündür. Misafir odanızın ebatları küçük ise odanın görünümünü büyük ve ferah göstermek için kullanacağınız eşyalardan koltuk takımını L koltuk takımı ismi verileninden seçmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca duvarları açık renklere boyayarak ve oda içerisinde ayna gibi yansıtıcı dekorasyon ürünleri kullanarak odanızı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. Küçük misafir odalarının duvarlarında birden fazla renk kullanılması tercih edilmez ve eşyalar mümkün olduğunca canlı tonlarda seçilerek ferah bir görünüm yaratılabilir.
Misafir odası dekorasyon fikirleri için misafir odanıza nasıl bit atmosfer katmak istediğiniz oldukça önem taşımaktadır. Örneğin asil ve sade bir misafir odası yaratmak istiyorsanız bunun için gerekli olan parçaları birleştirmelisiniz. Öncelikle odanızın duvar rengini varak alt yapılı olan altın sarısı ya da gümüş tonlarında kullanmalısınız. Bunun yanı sıra doğal tonlarda kullanılan duvar rengi işlemeler ve simli duvar kâğıtları ile birleştirilirse oldukça asil bir görünüm elde edilmiş olacaktır. Duvar renginden sonra kullanılacak olan eşyalar klasik görünümlü modern parçalar olarak seçilmelidir. Bu parçaların doğru yerlere konulması ve doğru şekilde sunum yapılması misafir odanıza son derece asil bir görünüm katacaktır.
2015 misafir odası dekorasyon fikirleri arasında orta ve küçük ebatlara sahip olan misafir odaları için önerilerimiz de bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir!

bahçe dekorasyonu

Yaratıcı Fikirler ile Bahçe Dekorasyonu

Bahçeli bir evde oturuyorsanız ya da bahçeli bir ev almayı düşünüyorsanız artık evinizde gerçekleştirebileceğiniz bol ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.