Anasayfa / Güzellik / 2017 Kadın Kısa Saç Modelleri
2017 kısa saç modelleri

2017 Kadın Kısa Saç Modelleri

Kadınların en önemli aksesuarı bence saçlarıdır. Bu nedenle saç modelleri kadının görünümünde önemli bir yere sahiptir. Son zamanlarda uzun saçlar kadar kısa saçlar da kadın dünyasında yerini almayı başarmıştır. Yıkamasının ve bakımının kolay olmasının yanında özellikle çalışan bayanların kısa sürede hazırlanarak evden çıkmalarına olanak sağlaması bakımından çok kullanışlıdır. Saçlar yüzün şekli ve hatları dikkate alınarak kısaltılmalıdır. Kısa katlar, asker tıraşı kadar kısaltılmış saçlar 2017 saç modasında yerini almış görünse de yine asimetrik kesimler tercihlerin başında yer almaktadır.

2017 Kısa Saç Modellerinin Yılı Olacak!

Yüzün hatlarına uygun boylarda kısalan saçların bakım açısından kolaylıklar taşıması uzun süre boya vb. işlemlerle saçları yıpranan bayanlar için oldukça başarılı sonuçlar verecektir. Saçları daha sağlıklı ve parlak görünecek ve kısa sürede kendini toplayacaktır. Saçın bakımı kadar kadınların kendilerine yeni bir stil oluşturmaları ve 2017 de özellikle yaz aylarında yükselen trendi yakalamaları bakımından da büyük farklılıklara yaratacaktır. Küçük yüz hatlarına ve güzel bir enseye sahipseniz mutlaka hayatınızın bir döneminde kısa saçı denemelisiniz. Özellikle çarpıcı renklerle daha alımlı hale getirilen saçlarda yapılacak gölgelendirme işlemleri saçların her daim bakımlı görünmesini sağlamaktadır. Kısa saç kısa saçtır. Kısa saça model mi verilir diyorsanız oldukça yanılıyorsunuz. Özellikle asimetrik kesimler kısa saçın farklı modellerle kullanılmasına imkân tanımaktadır.

2017’de tabi ki uzun saçlar yine tercih edilmeye devam edecek fakat daha fazla kadın kısa saçlarıyla boy gösterecek. Kısa saçlar bazen küt bazen aslan yelesi, bazen bir tarafı oldukça kısayken diğer yanı uzun bırakılmış biçimleriyle kadın dünyasına kim bilir belki erkeklerin dünyasına da renk katacak.

Hangi Kısa Saç Stilini Seçmeliyim?

Saçın stilini kişinin beğenisi belirler. Siz hangi modeli kendinizin daha iyi taşıyacağına karar verdikten sonra bir kuaföre gitmenizde fayda var. Bazen ani verilen kararlar sonradan can sıkıcı olabiliyor. Bu nedenle bir can sıkıntısının ya da moral bozukluğunun bedelini saçlarınız ödetmeden önce ne istediğinize karar vermenizde oldukça büyük faydalar var. Kısa saç belli bir tarz ve stili gerektirir. Kaş inceliği, makyajın nasıl yapılacağı daha da önem kazanır. Ta tepeden tırnağa bir değişim geçirmeliyim diyorsanız 2017 de tren olacak kısa bir saç kesimini enine boyuna düşünmelisiniz.

İlginizi Çekebilir!

kş aylarında ciltte kuruma problemi

Kış Aylarında Ciltte Kuruma ve Kuruluğu Önleme Yolları

Kış mevsimi, cildin en çok yorulduğu mevsimlerden bir tanesidir. Cildin kendini toparlayabilmesi ise kişinin kişisel ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.