Anasayfa / Güzellik / Göbek Sıkılaştırma Hareketleri (Resim – Video)
göbek sıkılaştırma hareketleri

Göbek Sıkılaştırma Hareketleri (Resim – Video)

Bugün göbek ve karın yağlarından kurtulmak için en sağlıklı yöntem olan göbek sıkılaştırıcı egzersiz hareketlerini inceleyeceğiz. 2016 yazına girmemize sayılı günler kaldı. Yaz deyince akıllara genelde deniz, kumsal gelirken eğer kilolardan kurtulamadıysanız aklınıza sadece nasıl mayoya gireceğim sorusu gelir. Ama henüz geç değil.

Önceliğiniz her zaman sağlığınız olsun.

Her ne kadar biz kadınlar için güzel görünmek önemli ise de, güzel görünebilmek için sağlığınızı kaybedecek risklere kesinlikle girmeyin. Zaten ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Nasıl üretildiği belli olmayan kremler ve ilaçlar, ağır egzersizler ve kontrolsüz diyet en büyük düşmanınız bunu unutmayın.

Egzersizlere ısınma hareketleri ile başlayın.

Aşağıda kolaylıkla yapabileceğiniz ısınma hareketlerini bir araya topladım. Resimlerden kolaylıkla hareketleri takip edebilirsiniz.

ısınma ve esnetme hareketleri

Kendinizi zorlamaktan kaçının.

Birçok kadının yaptığı en belirgin hata uzun süreli egzersiz ve bele yük bindiren hareketlerdir. Karın bölgesi hareketlerinin birçoğu beli zorlar. Youtube üzerinde birçok video’yu izlememe rağmen, uygun egzersizler içeren Türkçe bir video bulamadım. Bu nedenle aşağıdaki video’yu koyuyorum, İngilizce bilmenize gerek yok sadece hareketleri izleseniz de kafi gelecektir.

Doğru beslenmek önemlidir.

Göbek sıkılaştırma hareketlerini öğrendik. Her gün sabah ve akşam olmak üzere yarımşar saat ayırdığınız da hem ısınma, hem de asıl hareketleri tamamlayabilirsiniz. Fakat zamanımız kısıtlı, sadece egzersizler karnınızı düz bir görünüme kolayca ulaştırmakta yetersiz kalacaktır. Egzersizleri doğru bir beslenme biçimiyle birlikte yürütmek daha hızlı sonuç almanızı sağlar.

İlginizi Çekebilir!

kş aylarında ciltte kuruma problemi

Kış Aylarında Ciltte Kuruma ve Kuruluğu Önleme Yolları

Kış mevsimi, cildin en çok yorulduğu mevsimlerden bir tanesidir. Cildin kendini toparlayabilmesi ise kişinin kişisel ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.