Anasayfa / Moda / 2015 Kış Modası Trendleri
2015 kış modası

2015 Kış Modası Trendleri

Moda, dünya çapında her insanın tarz konusunda kendini ifade etmesinin genellenmiş adıdır diyebiliriz. Hem bayanlar hem de erkekler için son derece önemli olan moda olgusu bayanlar için çok daha farklı algılanmakta ve uygulanmaktadır. Gerek hem cinsleri gerekse karşı cinsleri tarafından hoş görülmek, beğenilmek isteyen bayanlar kıyafetlerine, kullandıkları aksesuarlardan, saç şekillerine kadar her ayrıntıya dikkat etmek zorundadırlar.

[quote_center]2015 kış moda trendlerini merak eden bayanlar için ufak bir araştırma yaptık.[/quote_center]

2015 kış modası kısa saçlar

2015 kış moda trendlerine ilk olarak renklerden başlayalım. 2015 kış sezonunda kullanılan renkler genellikle nude tonlar olmaktadır. Nude yani doğal tonlar olarak adlandırdığımız bu renk tonları, ya kendisi ile renk tonu açısından uyum sağlayacak parçalar ile birleştirilerek kullanılmakta, yada doğal ve canlı tonlar tezatlığı kullanılarak kombin edilebilmektedir. Aynı tonlarda giyilen kıyafetler, takılan aksesuarlar ve yapılan makyajlar artık çok eski yıllarda kalmıştır. Günümüz modasını ve moda trendlerini dikkate alan bayanlar, doğallığı ön planda tutacak şekilde kendilerini canlı gösterme çabası içerisinde olmalıdır. Bu yüzden kullandıkları renklerde hem doğal, hem de canlı renkler tercih edilerek iki atmosfer birden yakalanmaya çalışılmalıdır.

2015 kış moda trendlerine giriş yapmışken saç trendlerini de es geçmek olmaz. Bu yıl kış modasında kısa saçlar kendini göstermektedir. Kısa saç modelleri, asimetrik kesimler ve gizli katların moda olduğu bu kış sezonunda üşümemek için üzerinize giydiğiniz kaşe ve kürk detaylarına çok yakışacak olan saçlarınız ile göz kamaştıracaksınız. Konu saç rengine gelince, kişilerin ten renklerine göre saçın ana rengi seçilmeli ve ana rengin üzerinde açma, ışıltı, gölgelendirme gibi işlemler yapılarak 2015 kış modası trendleri yakalanabilir.

İlginizi Çekebilir!

2017 balık etli kadın modası

2017 Balık Etli Kadın Modası

Balık etli kadın olmak toplumumuzda olağan bir durum olsa da gerek medyada gerek sosyal ağlarda ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.