Anasayfa / Moda / 2016 Kış Sokak Modası
2016 kış sokak modası

2016 Kış Sokak Modası

Kışın etkilerini bir anda yaşamaya başladığımız şu günlerde 2016 yılının kış sokak modası trendlerini yakından incelemek birçok genç ve genç hisseden için yerinde olacaktır. Bilim adamları bu kışın çok soğuk geçeceği tahminlerinde bulunuyorlar. Eğer gardırobunuzda kalın kazaklar, yelekler, hırkalar ve montlar yeterince yoksa biraz takviye yapmadan önce yazımı dikkatle okuyun. Bu yıl sokak modası yeniden dizayn ediliyor.

İşte 2016 Kış Sokak Modası;

  • Şişme Montlar Tekrar Aramızda: Şişme montlar son 5-6 yıl boyunca arka planda kalsa da bu yıl tekrar gözdemiz olarak geri dönüyor. Fakat artık dar, belden oturtmalı değil, tam aksine daha geniş, bol ve uzun kollu olarak. Aslına bakarsanız özellikle çıtı pıtı genç kızların giydiği büyük beden montlar çok çekici bir görünüm oluşturuyor.

puf montlu kadın

  • Düşük bel modası yerini, yüksek bel ve dar kesime bırakıyor: Son yıllarda sokak modasının vazgeçilmezlerinden olan düşük belli ve salaş kot pantolonları bu yıl çok fazla aramızda göremeyeceğiz. Bu pantolonların yerini daha dar ve yüksek belli pantolonlar alacak. Eğer yüksek belli pantolonlar ilginizi çekmiyorsa bu yılın trendlerinden bir diğeri patchwork.

yüksek bel kot pantolon

  • Yırtık kotlar modası yerini patchwork’a bıraktı: Patchwork eğer duymadıysanız yamalı kot trendi. Fakat bu trend, bildiğimizden daha tasarımsal ve faklı olacak gibi. Önceki yıllarda aldığınız yırtık pantolonların üzerine kendiniz yama yapabilirsiniz. Hem böylece eski kot pantolonlarınızı da değerlendirmiş olursunuz.

patchwork kot

  • Geniş, bol ve dökümlü: Özellikle üst giyim de bu üç anahtar kelime sizi 2016 kış sokak modasına hazır hale getirmek için seçildi. Bu yıl dökümlü bluz ve kazaklar, bir beden büyük montlar, geniş hırkalar moda. Bu dökümlü kıyafetlerin altına kısa ve mat renkli etekler, bir ton açık çoraplarla fazlaca kullanılacak.

dökümlü hırka

  • Mat renk süet gömlekler: Daha öce pek de aramızda olmayan bu modeli daha sık vitrinlerde görecek gibiyiz. Gömlekler süetin yumuşak yüzüyle tanıştı. Gündelik stillere lüks bir dokunuş yapan bu alternatif, jean pantolon kombinleri için muhteşem alternatifler sunuyor.

2016 süet gömlek

Bu yıl her ne kadar çok soğuk geçecek olsa da farklı, salaş ama çekici tarzınızla çevrenizdekilerin içini ısıtabileceğiniz bir yıl olacak.

İlginizi Çekebilir!

2017 balık etli kadın modası

2017 Balık Etli Kadın Modası

Balık etli kadın olmak toplumumuzda olağan bir durum olsa da gerek medyada gerek sosyal ağlarda ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.