Anasayfa / Moda / Balık Etliler İçin 2015 Yaz Modası

Balık Etliler İçin 2015 Yaz Modası

Güzel görünmek, her bayan için önemlidir. Yaz aylarında giyime kuşama daha çok dikkat edilir. Kışın kalın kıyafetlerin altında saklanan kilolar yaz aylarında göze daha fazla batar. Ayrıca mayo giyme sezonu açıldığı için, diyet mevsimi de açılmış olur. Fakat sıcak günlere kısa zaman kala yapılan ağır egzersiz programları, şok diyet listeleri son derece sağlıksızdır ayrıca vücudunuzun sarkmasına neden olabilir. Bu yazımda ne diyet listesi nede egzersiz programlarından bahsedeceğim, yazımın ana teması balık etli kadınlar için yaz modası.

Balık Etli Bayanlar Elbise Seçerken Nelere Dikkat Etmeliler?

Yazın eskimeyen modası tiril tiril ve rengârenk bluzlar ile kısacık şortlardan oluşuyor. Balık etli bayanlar ise vücut kusurlarını kapatmaya çalışırken uygun kıyafeti seçmekte zorlanıyorlar. Eğer orta boylu ve balık etli bir bayansanız omuzlarınızı ön planda tutarak işe başlamalısınız. Alt bölgelerdeki kiloları saklamak için dik omuzlardan yararlanabilirsiniz. Böylece gözler dik duruşunuza ve omuzlarınıza odaklanarak alt yarınız gözlerden uzak kalacaktır. Koyu renklerde, zarif detaylı bluzları tercih edin. Kullanacağınız aksesuarlarla dikkatleri dağıtarak kilolarınızı kamufle edebilirsiniz.

Bu Sezon Ne Moda?

Yaz aylarının gelmesiyle bayanların yeni sezon alışverişleri de başladı. Alışveriş esnasında üzerinize uygun elbise bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bunun için üzülmenize gerek yok. Doğru parçaları kombine ederek ve doğru kesimleri kullanarak hem şık hem de keyifli alışveriş yapabilirsiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmezi etekler, bu sezonda da kullanılıyor. Diz hizasında biten, fazlalıkları içine alan ve sert kumaşlı etekleri tercih etmelisiniz. İnce kumaşlı evaze olarak isimlendirilen eteklerde uygun olacaktır.etekli balık etli kadın

Eğer yaz aylarında açık renkli bluzlar giymekten hoşlanıyorsanız bu tür bluzları koyu renkli modern eteklerle kombin edebilirsiniz. Mutlu olmak, daha keyifli alışveriş yapabilmek için dış görüntünüzle barışık olmanız ilk kuraldır. Bu nedenle göbeğinizi gizlemek adına üstünüze olmayan üstleri giymekten vazgeçin.

Bacaklarınızı daha uzun göstermek için kısa eteklerin altına diz üstü çoraplar giyebilirsiniz. Üzerinize oturan elbiseleri tercih etmeyin. Çok bol elbiseler giymek yerine sert kumaşlı ve kusurları gizleyen kıyafetlere yönelin. Bol elbise ve bluzlarınızı kalın kemerlerle şık bir havaya sokabilirsiniz. Bu aksesuarlar göbek bölgenizdeki fazlalıkları da gizleyecektir.

Çizgiler, bu sezonun trendleri arasında yer alıyor. Sizde çizgilerden hoşlanıyorsanız dikey çizgilerden vazgeçmeyin. Dikey çizgiler sizi olduğunuzdan daha uzun ve daha ince gösterecektir. Sert kumaşlı kıyafetler seçerken ağır olmamasına dikkat edin. Ağır, kaba kıyafetler yorucudur. Bu da sizin yorgun, sıkkın, giydiğiniz kıyafetin içinde rahat edememenize yol açar. Bu nedenle ince kumaşlar sizi daha mutlu edebilir. İnce kumaşlı trend kıyafetleri tercih ederken korse kullanabilirsiniz.

Giyinmek İçten Başlar!

Güzel görünmek istiyorsanız öncelikle güzel hissetmelisiniz. Düzgün bir görünüm için iç çamaşırlarınızı doğru seçmelisiniz. Piyasada vücut kusurlarınızı gizleyecek birçok iç çamaşırı bulunmaktadır. Eğer göbek ve kalça bölgenizden çok şikâyetçiyseniz korseli çamaşırları deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

2017 balık etli kadın modası

2017 Balık Etli Kadın Modası

Balık etli kadın olmak toplumumuzda olağan bir durum olsa da gerek medyada gerek sosyal ağlarda ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.